1. باسلام،وعرض ادب،به دوستانیکه این سطوررادنبال میکنند،ازآن جاءیکه تحقیقاتم راروی رباعیهای شاعرفوق از… تااین دوبیتی که،ازلحاظ اعدادوارقام ،علم ابجد،حاصلش:۸۶۷۹ میگردد،وازلحاظی درتقویم نجومی،رابطه مشترک…برپایه علم ابجدوعلم،صورفلکی(جفر)بنیادنهاده شده است،روزفوق نوبریدن ونوپوشیدن خوب است،البته ساعت سایت گنجورباساعت رسمی کشور۱ساعت تفاوت زمانی دارد،هرچندکه بامسءولان سایت دراین رابطه،پیگیری کردم امانمیدانم به نتیجه خاصی نرسیدم،انشاالله مسءولین موضوع مربوطه راپیگیرشوند.درپناه حق،خداوندیارتان.

    Comment by کمال — اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۴ @ ۱۱:۱۰ ب.ظ

  2. در مصرع “همین ذونم که عمری دربدر بیم”
    ذونم اشتباه است.دونم شکل صحیح آن می باشد.

    Comment by محمد زینی وند — بهمن ۹, ۱۳۹۵ @ ۹:۰۲ ب.ظ

لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بنویسید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره