لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

بحثهای مذهبی و اعتقادی و ارجاع توهین‌آمیز نسبت به بزرگان ادیان و همینطور بحثهای قومیتی و توهین به فرهنگها و قومیتها و زبانها از مصادیق حاشیه‌های نامناسب محسوب می‌شوند.

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بگذارید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

 1. باسلام وشب بخیروتبریک بمناسبت ،نیمه شعبان،دررابطه بادوبیتی حاضردونکته بنظرم حاءزاهمیت است اول جمع آن که حاصل شده از:۴۶۵۶ ودیگردرخواست این دوبیتی به رباط است که جواب آن حاصل شده از: n وگربی پاودستیم ،
  W’ere agrmastan n fait,otrsourmslma.we believe
  ایمان اگرگبریم،
  that behrmelt n
  دست حق نگهدارتان ،علی نگهدارتان،بدرود

  Comment by کمال — خرداد ۱۳, ۱۳۹۴ @ ۱:۰۱ ق.ظ

 2. معنی از تو ایمان در این دوبیتی چیست
  بنده احتمال می دهم منظور این است که خدایا از هر دین و مذهبی هستیم از تو ایم و بنده توایم

  Comment by سیدمسعود — آذر ۲۴, ۱۳۹۷ @ ۶:۲۳ ب.ظ

 3. مصراع اول را در جاهای دیگر اینطور خوانده ام
  اگر مستانِ مستیم از تو ایمان
  با این شکل هم وزن شعر بهتر ادا میگردد هم معنی بهتر است

  Comment by سیدمسعود — آذر ۲۴, ۱۳۹۷ @ ۶:۲۶ ب.ظ

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره