لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

بحثهای مذهبی و اعتقادی و ارجاع توهین‌آمیز نسبت به بزرگان ادیان و همینطور بحثهای قومیتی و توهین به فرهنگها و قومیتها و زبانها از مصادیق حاشیه‌های نامناسب محسوب می‌شوند.

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بگذارید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

  1. با پوزش از اینکه نتوانستم وسیلهٔ پنجره مربوط به معرّفی آهنگی که در آن از این شعر استفاده شده، اینجا درج میکنم که از این شعر در ترانهٔ «تازه بهار» ساختهٔ استاد محمّدرضا لطفی، با آواز آقای محمّد گلریز (برادر آقای گلپایگانی) و اجرای گروه شیدا استفاده شده.
    در ضمن خوشحال میشوم راهنمایی کنید که از این پس چگونه میتوانم با استفاده از پنجره مربوط این کار را انجام دهم. وقتی نام آقای گلریز را در محل درج «نام خواننده» وارد کردم تنها گزینه‌ای که حاصل شد ورود رمز پایین پنجره بود و درج هیچ اطّلاعات
    دیگری از قبیل نام ترانه و آهنگساز مقدور نبود!

    Comment by هادی — شهریور ۵, ۱۳۹۸ @ ۱:۱۸ ق.ظ

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره