لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

بحثهای مذهبی و اعتقادی و ارجاع توهین‌آمیز نسبت به بزرگان ادیان و همینطور بحثهای قومیتی و توهین به فرهنگها و قومیتها و زبانها از مصادیق حاشیه‌های نامناسب محسوب می‌شوند.

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بگذارید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

  1. هنوز هم که۸۵سال اززجراین شاعرسترگ درآن زندان می گذرد،اشک به چشمم می آیدومتأسف می شوم که چرا مردی بینظیر بااین همه فضل ودانش بایدعمرعزیزش رادرزندان باآن شرایط سپری کندکسی که یک ساعت ازعمرش معادل یک عمربعضی ادبای امروزین ماست.آه ودردا ودریغا…………..

    Comment by محمد علی محمدی — دی ۱۹, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۲۹ ق.ظ

  2. هنوز پس از۸۵سال که اززجراین شاعرسترگ درآن زندان می گذرددلم بغایت می سوزد که چرا وبه چه گناهی این مرد بی نظیر بایددرزندان بماندواین مایه جفاتحمل کند؛کسی که هر ساعت ازعمرش معادل یک عمر دیگران بود.

    Comment by محمدعلی محمدی — دی ۱۹, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۳۵ ق.ظ

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره