لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

بحثهای مذهبی و اعتقادی و ارجاع توهین‌آمیز نسبت به بزرگان ادیان و همینطور بحثهای قومیتی و توهین به فرهنگها و قومیتها و زبانها از مصادیق حاشیه‌های نامناسب محسوب می‌شوند.

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بگذارید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

 1. دپن بارها بجای درین آمده‌است:
  “ترش‌رثی نداردیمن جمعیت دپن محفل

  چوشیراین‌سرکه‌اث‌از یکدگرخواهدبریداینجا”
  این بیت حتما غلط املائی دارد.


  پاسخ: با تشکر، تصحیح شد.

  Comment by کلام قاصر — مهر ۱۰, ۱۳۸۹ @ ۱۲:۲۰ ب.ظ

 2. درود! سعی شما مشکور وخانه تان معمور که این همه زحمت را متقبل شده اید. در این غزل اشتباهات تایپی زیادی هست که خوب است تصحیح شود. شاد باشید

  Comment by سعیدی — مهر ۱۶, ۱۳۸۹ @ ۱۰:۲۳ ب.ظ

 3. بیت ۵ مصرع دوم میتوان “می تون” آمده .

  پاسخ: با تشکر، تصحیح شد.

  Comment by جلالدین — مهر ۱۸, ۱۳۸۹ @ ۱:۵۴ ب.ظ

 4. سلام
  با عرض پوزش ، در بیت ۸ یا کلمات اول مصراع نزدیک به هم نوشته شده اند و یا این که مصراع دچار ایراد وزنی شده است . در هر صورت اصلاح گردد . با سپاس

  Comment by احمد حسین پورسرکاریزی — آذر ۳۰, ۱۳۹۱ @ ۱۲:۴۰ ب.ظ

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره