لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

بحثهای مذهبی و اعتقادی و ارجاع توهین‌آمیز نسبت به بزرگان ادیان و همینطور بحثهای قومیتی و توهین به فرهنگها و قومیتها و زبانها از مصادیق حاشیه‌های نامناسب محسوب می‌شوند.

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بگذارید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

 1. این شعر در جلسه هفتگی شام جمعه ایت ال.. شوشتری در محل امامزاده باقر اصفهان در هجران امام زمان به صورت آواز خوانده شد که حال خوشی به همه دست داد

  Comment by مجمد رضا هدایت — اردیبهشت ۱۰, ۱۳۸۹ @ ۱:۱۶ ب.ظ

 2. در بیت هفتم بجای (لایعقلون) اشتباها (لابعقلون) تایپ شده است.

  Comment by مجتبی شکوه فر — اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۶ @ ۱:۵۳ ق.ظ

 3. در مصراع اول بیت سیزدهم به نظر میرسد که بجای
  (سرنوشت) باید (سرنوشتت) باشد تا وزن کامل شود
  بدین صورت : مینال ای دل بر سرنوشتت فکری بحال بخت زبون کن.

  Comment by مجتبی — اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱:۳۰ ق.ظ

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره