لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

بحثهای مذهبی و اعتقادی و ارجاع توهین‌آمیز نسبت به بزرگان ادیان و همینطور بحثهای قومیتی و توهین به فرهنگها و قومیتها و زبانها از مصادیق حاشیه‌های نامناسب محسوب می‌شوند.

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بگذارید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

  1. بی شک نعمتهای خداوند بیشمارند همانگونه که خداوند می فرماید: َإِن تَعُدُّواْ نِعْمَتَ اللّهِ لاَ تُحْصُوهَا اما باید دانست که از داست دادن یک نعمت نباید کفران نعمت در انسان به وجود آید سعدی به نکته ی جالبی اشاره نموده و آن اینکه داشتن دندان بدون تردید نعمت بزرگی است اما نباید فراموش کرد که داشتن نان و آنچه که بتوان از آن تغذیه نمود نیز نعمت بزرگی است که اگر چنانچه کسی یک نعمتی را از دست داد باید به خاطر نعمت دیگر شاکر خداوند باشد
    مخور غم به چیزی که رفتت زدست مر اینرا نگه دار اکنون که هست

    Comment by حامد — آذر ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۲:۲۶ ب.ظ

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره