1. بخشی از این شعر در دهه ۶۰ با همین نام (شاد آمدی) آهنگ گذاری و خوانده شده است اما متاسفانه نام خواننده آن را به خاطر ندارم. آهنگی فوق العاده زیبا و شاد دارد و بارها از رادیو پیام پخش شده است. البته همه ابیات این شعر خوانده نشده ، بلکه بیت اول این شعر و ابیاتی از قصیده ای دیگر با همین وزن و سبک و سیاق آهنگسازی و اجرا شده است.

  Comment by علیرضا فلاحت پیشه — فروردین ۱۵, ۱۳۹۶ @ ۵:۲۰ ب.ظ

 2. معنی‌‌های شادی و زیبائی و شیرینی‌ به کمک بافنده عشق فرش صورت کل را می‌‌بافند و دف و نی‌ می‌‌نوازند تا کار تا پایان پیش رود، شادی و شیرینی‌ تار و پود ا‌ند و یاد کارگاه و زیبائی نخ است و عشق بافنده

  Comment by همایون — مهر ۲۱, ۱۳۹۷ @ ۱:۵۲ ق.ظ

 3. جناب فلاحتی پیشه، سرود زیبایی که می‌فرمایید عنوانش « تا باد چنین بادا » هست .آهنگساز و تنظیم کننده آهنگ : زنده یاد حسن یوسف زمانی.خواننده زنده یاد بهرام سارنگ .با این مشخصات سرچ کنید در سایت ایرانصدا موجود هست.

  Comment by ماهان — فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ @ ۴:۱۱ ب.ظ

 4. با تشکر از جناب ماهان؛ این سرود بسیار زیبا را از ایرانصدا با راهنمایی جنابعالی دیرافت کردم اما قبلاً هم نسبت به جستجوی آن بسیار اقدام کرده بودم ولی موجود نبود منتها در اطلاعات مربوط به شعر در همان سایت متوجه شدم که زمان بارگذاری آن همین فروردین ۹۸ بود.

  Comment by علیرضا — خرداد ۱, ۱۳۹۸ @ ۱۱:۲۰ ق.ظ

لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بنویسید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره