لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

بحثهای مذهبی و اعتقادی و ارجاع توهین‌آمیز نسبت به بزرگان ادیان و همینطور بحثهای قومیتی و توهین به فرهنگها و قومیتها و زبانها از مصادیق حاشیه‌های نامناسب محسوب می‌شوند.

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بگذارید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

  1. اگه اشتباه نکنم منظورش اینه که کدوم فکر ما درسته کدوم غلط : ینی از کجا معلوم به کسی که کنک میکنم آیا کار درستی یا غلطه. آیا نماز بخونم میرم بهشت آیا نماز نخونم میرم جهنم . اگه بخوایم بیشتر توضیح بدیم باید وادی معرفت عطارو مرور کنیم . شما هر کاری انجام میدی اگه بخای به درستی یا غلط بودن عمل پی ببری باید نسبت به کاری که انجام میدی معر فت داشته باشی ینی وقتی مثال یه لاکپشت از وسط خیابان نجات دادی باید بفهمی کارت درست بود یا غلط . به این عمل میگن معرفت . برای دانستن این مطالب باید کلن وحدت وجودو بفهمیم . در نتیجه تفسیر من از این بیت اینه که از کجا معلوم اگر دروغ بگم میرم بهشت

    Comment by Mohsen — بهمن ۶, ۱۳۹۸ @ ۱۱:۵۹ ب.ظ

  2. عنوان رو از “سال” به “سوال” تصحیح بفرمایید

    Comment by enigma — اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ @ ۹:۰۰ ب.ظ

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره