1. در یکى از برنامه هاى گنج حضور، جناب شهبازى درتفسیر این شعر فرمودند شکر کردن اگر فقط براى نعمتهاباشد پسندیده نیست و ما باید درهرشرایطى از زندگى صرفنظر از مطلوب یا غیر مطلوب بودن آن شاکر باشیم، زیرا چه بسا اتفاقاتى از نظر ما دلخواه نباشند وبیشترین اثر را در ارتقاء رشد و آگاهى وکیفیت زندگى ما داشته باشند واز طرفى اتفاقات مطلوب، به ضرر ما تمام شوند.

    Comment by شهلا — تیر ۵, ۱۳۹۷ @ ۱۲:۴۱ ق.ظ

لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بنویسید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره