1. در بیت نهم “وان باغ که بودست پر از مرغ خوشالحان” کلمه انتهایی بیت به خوش الحان اسلاح شود لطفا. . .. . پیشنهادی هم دارم: با توجه به اینکه جایی دیدم نوشته بودید برای اصلاح ابیات لطفا شماره بیت ذکر بشه در صورت امکان شرایطی فراهم کنید که شماره بیت در کنارش بیاد تا ما هم بتونیم از اون شماره برای ارسال اشکالات استفاده کنیم. ممنون

  Comment by بی سوات — آبان ۲۰, ۱۳۹۳ @ ۲:۰۲ ب.ظ

 2. حجی نگاهی بنداز گزینه ی شماره گذاری ابیات را بزن شماره گذاری می شود !

  Comment by دبیر — آبان ۲۰, ۱۳۹۳ @ ۲:۴۹ ب.ظ

 3. این شعر مال عارف قزوینی هست

  Comment by مجید — بهمن ۱, ۱۳۹۶ @ ۴:۳۴ ب.ظ

 4. قالب شعر چیه ؟

  Comment by مروت — آذر ۲۰, ۱۳۹۷ @ ۱۱:۳۵ ق.ظ

لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بنویسید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره