1. باعرض سلام وادب خدمت دست اندر کاران این سایت پر بار و گرانمایه ای عرفانی شما. آرزو دارم همه ای شما دارای صحت و سلامتی کامل بوده باشید.

    ضمن عرض سلام و تقدیم احترامات میخواستم پیشنهادی داشته باشم مبنی بر اینکه در بعضی از غزلیات حضرت ابوالمعانی بیدل رح شما اوزان شعری اش را درج نموده آید اما در بعضی دیگر نه، اگر ممکن باشد وزن این غزل را که شامل کدام بحر میشود درج نموده ممنون سازید.

    از الطاف بی پایان شما قبلاً اظهارسپاس سپاس!

    Comment by محمد هارون صادقی — مهر ۲۱, ۱۳۹۵ @ ۵:۰۵ ق.ظ

لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بنویسید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره