1. این شعر توسط آقای علیرضا قربانی در آلبوم اشتیاق با آهنگسازی فرهاد فخرالدینی و ارکستر ملی ایران به صورت تصنیف خوانده شده است.

  Comment by مرضیه دانایی — اسفند ۴, ۱۳۹۱ @ ۸:۵۷ ب.ظ

 2. این غزل رو استاد شجریان در کاست همایون مثنوی به زیبایی و ظرافت خاصی اجرا کرده اند. حتماً گوش بفرمایید.

  Comment by فرزاد غضنفری — خرداد ۷, ۱۳۹۳ @ ۷:۲۴ ق.ظ

 3. عراقی خلاصه بگو >>> خوشا دردی که درمانش تو باشی…

  Comment by کسرا — تیر ۲۶, ۱۳۹۴ @ ۱۱:۰۴ ب.ظ

 4. شنیدن این غزل دل انگیز را با آوای آسمانی استاد شجریان در آلبوم همایون مثنوی با سنتور زنده نام منصور صارمی به دوستان گرانقدر و اهل ادب توصیه مینمایم..استاد با مهارت بی پایان خود از گوشه ی بختیاری در دستگاه شور آغاز میکند و بعد از مکثی کوتاه در نی داوود و دیلمان به شور فرود می آیند..و شاهکار خود را در بیت آخر با بازگشت به همایون به پایان میرسانند…

  Comment by علی عطارنژاد — شهریور ۲۸, ۱۳۹۴ @ ۲:۵۳ ب.ظ

 5. منم به دوستان توصیه میکنم توآلبوم حال آشفته زنده یاد ایرج بسطامی با سنتور استاد پرنیا بشنوید این شعر رو، اجراش بی نظیره،هم آوازش هم جوابش با سنتور . . .
  بی نظیر . .

  Comment by احمد — اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ @ ۳:۴۹ ب.ظ

 6. موسیقی این شعر را علیرضا قربانی در تصنیفی تحت عنوان “ارکستر ۲″ و به آهنگسازی فرهاد فخرالدینی خوانده است. لینک این تصنیف:
  http://dl2.downloadgozar.ir//music-files/2016-03-18/6-%20Orchestra%202%20(Tasnif).mp3

  Comment by یحیی — آبان ۱۲, ۱۳۹۵ @ ۱۰:۲۰ ب.ظ

لطفاً توجه داشته باشید که حاشیه‌ها برای ثبت نظرات شما راجع به همین شعر در نظر گرفته شده‌اند. در صورتی که در متن ثبت شده‌ی شعر در گنجور غلط املایی مشاهده کردید، یا با مقابله با نسخه‌ی چاپی در دسترستان اشتباهاتی یافتید، در مورد این شعر نظر یا احساس خاصی دارید یا مطلب خاصی در مورد آن می‌دانید یا دوست دارید درباره‌ی آن از دیگران چیزی بپرسید یک حاشیه برای آن بنویسید. لطفاً از درج مطالب غیرمرتبط با متن این شعر خاص خودداری فرمایید و حتی‌الامکان سعی کنید متن حاشیه‌ی خود را با حروف فارسی درج کنید (حاشیه‌ها بازبینی خواهند شد و موارد غیرمرتبط و ناقض این نکات حذف می‌شوند).

لطفاً در صورتی که اشتباهات را با استناد به نسخه‌های چاپی گزارش می‌کنید این مسئله را (حتی‌الامکان با ذکر نام مصحح) ذکر نمایید تا بتوانیم بین پیشنهادهای تصحیحی حدسی حاشیه‌گذاران و پیشنهادهای مستند تمایز قایل شویم.

حاشیه بنویسید

* ورود نام و پست الکترونیکی اجباری است، پست الکترونیکی نشان داده نمی‌شود.

خوراک حاشیه‌های این شعر را با این نشانی به خبرخوان خود اضافه کنید.

بستن پنجره